Yazarlar ariyoruz...

Yazarlar ariyoruz...

Sumeyye Atay

“Kitap okumayi cok seviyorum hatta kitap okumayi bir ust seviyeye tasidim, kitaplar hakkinda yazmayi da cok seviyorum. Okudugum kitaplar hakkinda degerlendirme yapmak istiyorum. Insanlarla fikirlerimi, yorumlarimi paylasmak istiyorum. Ama yazdiklarim bilgisayarimda veya defter sayfalarindan oteye gitmiyor. Keske bir yerlerde yayinlansa” diyorsaniz, iste size firsat. 

Amerika’nin en buyuk turkce kitap sitesi, turkishbookstous.com, kitaba ve okumaya dair yazilarini paylasmak icin sizden gelen emailleri dort gozle bekliyor. 

 

Metinlerle ilgili kurallar aşağıdaki gibidir: 


  1. Gönderdiğiniz her metin yayınlanmayabilir.
  2. Gönderiler gerçek isim ve makul bir email adresi üzerinden gönderilmelidir. Örneğin: dolunayzamani isimli bir yazar ismi olmaz veya 12342xx@mail.com gibi bir email adresi de dikkate alınmayacaktır.
  3. Yazıların alıntı olup olmadığı yazarın sorumluluğudur, alıntı olduğuna dair sitemize ulaşan olduğunda email adresiniz ve adınız güvenilir olduğu tespit edilen ulaşan ile paylaşılacaktır. 
  4. Metinler en az 300 en fazla 500 kelime olabilir. 
  5. Metinlerin içeriği okuduğunuz bir kitabın yorumu olabilir, örneğin “Körlük kitabını okumasaydım birşeyler eksik kalırdı” başlığı ile kitabin sonunu paylaşmadan yazdığınız bir metin. Veyahut “Her Çocuğun 8 yaşına gelmeden okuması gereken kitaplar” başlığında bir metin ve kitaplar hakkinda kısa açıklamalar. 
  6. Metinlerin altında isminiz ve isterseniz instagram adresiniz paylaşılacaktir. 
  7. Metinler sitemizin https://www.booksrelated.com/blogs/blog-yazilari kısmında paylaşılacaktır. 
  8. Metinler icin ödeme yapılmayacaktır. Metinler sizin isim bilinirligini artırmak ve daha fazla kaliteli kitap okunsun amacıyla sitemizde paylaşılacaktır. 
  9. Metinlerin son okuması sitemizce yapılıp düzeltme olduğu takdirde tarafınıza gönderilerek düzeltme istenecektir. 

Hemen simdi yazilarini paylasmaya basla, yayinlanmak icin siraya gir: bilgi@turkishbookstous.com

Teşekkür ederiz. 

Turkish Books to US 

Add a comment

* Comments must be approved before being displayed.